Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Grudzień

  1. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zajęła I miejsce  w VI Regionalnym  Konkursie Interpretacji Muzycznych Wirtuoz 2020”  w Łęczycy.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  2. Uczeń kl. III c6 Adam Loba zajął I miejsce w VI Regionalnym  Konkursie Interpretacji Muzycznych Wirtuoz 2020” w Łęczycy.
    Uczeń klasy p. Macieja Kałamuckiego.

Marzec

  1. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zajęła I miejsce  w XXVI Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych w Kościerzynie.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  2. Uczeń kl. III c6 Adam Loba zajął I miejsce w XXVI Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych w Kościerzynie.
    Uczeń klasy p. Macieja Kałamuckiego.
  3. Uczeń kl. II c6 Antoni Kapliński zajął I miejsce w XXVI Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych w Kościerzynie.
    Uczeń klasy p. Macieja Kałamuckiego.
  4. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zajęła I miejsce  w I Kozienickim Festiwalu Akordeonowym „Dzień Akordeonowicza”.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  5. Uczeń kl. II c6 Antoni Kapliński zajął I miejsce w I Kozienickim Festiwalu Akordeonowym „Dzień Akordeonowicza”.
    Uczeń klasy p. Macieja Kałamuckiego.

Kwiecień

  1. Uczennica kl. III c6 Anna Ścibiorek zajęła III miejsce  XXVII Śląskim Konkursie Instrumentów Dętych „ Drewno dla najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej.
    Uczennica klasy p. Lucyny Pławner.
  2. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zajęła II miejsce w  XXV Konkursie Akordeonowym w Raciborzu.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  3. Uczennica kl.II c6 Katarzyna Dybowska zdobyła wyróżnienie w X Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych.
    Uczennica klasy Justyny Terki.

Maj

  1. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zajęła III miejsce w XIX Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  2. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zajęła II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Ostrawie – Czechy.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  3. Uczeń kl. II c6 Antoni Kapliński zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Ostrawie – Czechy.
    Uczennica klasy p. Macieja Kałamuckiego.
  4. Uczeń kl. II c6 Antoni Kapliński zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym „Concord of Sounds” na Łotwie.
    Uczeń  klasy p. Macieja Kałamuckiego.
  5. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zajęła III miejsce w  XI Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  6. Uczennica kl. III c6 Anna Ścibiorek zajęła III miejsce w  IX Wiosennym Konkursie Fletowym w Gorzowie Wielkopolskim.
    Uczennica klasy p. Lucyny Pławner.
  7. Uczeń kl. II c4 Michał Nowak zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym uczniów Szkół Muzycznych I st. w Łodzi.
    Uczeń klasy Łukasza Chmury.
  8. Uczeń kl. I c4 Wiktor Nowacki zdobył wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym uczniów Szkół Muzycznych I st. w Łodzi.
    Uczeń klasy Łukasza Chmury.
  9. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zajęła III miejsce w I Wojewódzkim Konkursie dla Instrumentalistów „ Muzyczne Orły”w Łęczycy.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.

Czerwiec

  1. Uczeń kl. II c6 Antoni Kapliński zajął I miejsce w VIII Spotkaniach Akordeonowych w Brzezinach.
    Uczeń  klasy p. Macieja Kałamuckiego.
  2. Uczeń kl. III c6 Dominik Kulik zajął III miejsce w VIII Spotkaniach Akordeonowych w Brzezinach.
    Uczeń  klasy p. Macieja Kałamuckiego.
  3. Uczennica kl.II c6 Katarzyna Dybowska zdobyła II miejsce w V Zgierskich Spotkaniach Młodych Wiolinistów.
    Uczennica klasy Justyny Terki.
  4. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik została Laureatem  IX Festiwalu Muzyki Akordeonowej   „Harmonia Espressiwa” w Sochaczewie.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  5. Uczennica kl. III c6 Anna Ścibiorek zajęła II miejsce wVI Regionalnych spotkaniach Fletowych w Zgierzu.
    Uczennica klasy p. Lucyny Pławner.
  6. Uczennica kl. V c6 Karina Kobierzycka zajęła II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Lublinie.
    Uczennica klasy p. Łukasza Chmury.
  7. Uczennica kl.VI c6 Maja Łukasik zdobyła wyróżnienie w Lubelskim konkursie Akordeonowym.
    Uczennica klasy p. Janusza Meisnera.
  8. Uczeń kl. II c6 Antoni Kapliński zajął III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym „Fermata”.
    Uczeń  klasy p. Macieja Kałamuckiego.

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2019/2020

  1. Uczennica klasy IV c.6 Alicja Tomczyńska zajęła I wyróżnienie w IX Małym Festiwalu Gitarowym w Sochaczewie (3.02.2020). Uczennica klasy gitary Pana Witolda Kacprzaka.
  2. Uczennica klasy IV c.6 Alicja Tomczyńska zajęła III miejsce w XII Przedświątecznym Regionalnym Konkursie Gitarowym w Bełchatowie (11.12.2019). Uczennica klasy gitary Pana Witolda Kacprzaka.

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019

  1. Uczennica klasy III c 6 Alicja Tomczyńska została laureatem w III Wakacyjnym Konkursie Gitarowym w Jedlinie – Zdrój (30.06.2019). Uczennica klasy gitary Pana Witolda Kacprzaka.
  2. Uczennica klasy IV c 6 Maja Łukasik została laureatem VIII Festivalu Muzyki Akordeonowej ” Harmonia Espressiva” im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie (5-6.06.2019). Uczennica klasy akordeonu Pana Janusza Meisnera.
  3. Uczeń klasy I c 6 Dominik Kulik został laureatem w VI Spotkaniu Młodych Akordeonistów w Brzezinach(29.05.2019). Uczeń klasy akordeonu Pana Macieja Kałamuckiego.
  4. Uczeń klasy I c 6 Adam Loba został laureatem w VI Spotkaniu Młodych Akordeonistów w Brzezinach( 29.05.2019). Uczeń klasy akordeonu Pana Macieja Kałamuckiego.
  5. Uczennica klasy II c 4 Maja Graboń zajęła I miejsce w V Spotkaniu fletowym w Zgierzu (29-30.05.2019). Uczennica klasy fletu Pani Lucyny Pławner.
  6. Uczennica klasy I c 6 Barbara Nowak zajęła I miejsce w V Spotkaniu fletowym w Zgierzu (29-30.05.2019). Uczennica klasy fletu Pani Lucyny Pławner.
  7. Uczennica klasy III c.6 Alicja Tomczyńska zajęła II miejsce w Radomskim Zlocie Gitarowym ( 11-12.05.2019). uczennica klasy gitary Pana Witolda Kacprzaka.
  8. Uczennica klasy IV c 6 Maja Łukasik zajęła I miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym im. S. Moniuszki w Solcu Kujawskim (29 – 31.05.2019). Uczennica klasy akordeonu Pana Janusza Meisnera.
  9. Uczeń klasy I c 6 Dominik Kulik otrzymał wyróżnienie w II Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowym im. prof. M. Niziurskiego Szkół Muzycznych I i II st. w Kielcach ( 1-2. 03.2019). Uczeń klasy akordeonu Pana Macieja Kałamuckiego.
  10. Uczeń klasy I c 6 Adam Loba zajął II miejsce w II Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowym im. prof. M. Niziurskiego Szkół Muzycznych I i II st. w Kielcach ( 1-2. 03.2019). Uczeń klasy akordeonu Pana Macieja Kałamuckiego.
  11. Uczennica klasy IV c 6 Maja Łukasik zajęła I miejsce w II Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowym im. prof. M. Niziurskiego Szkół Muzycznych I i II st. w Kielcach ( 1-2. 03.2019). Uczennica klasy akordeonu Pana Janusza Meisnera.
  12. Uczennica klasy III c.6 Alicja Tomczyńska zajęła I miejsce w XI Przedświątecznym Regionalnym Konkursie Gitarowym w Bełchatowie (12.12.2018). Uczennica klasy gitary Pana Witolda Kacprzaka.

PSM I st. w Brzezinach 2021

Skip to content